Przejdź na
stronę kancelarii

Aktualności

Kancelaria Medius kupiła pierwszy portfel w Meksyku

Po ponad roku od rejestracji spółki zależnej w Maksyku krakowski windykator kupił pierwszy portfel wierzytelności na tamtejszym rynku. 

Kancelaria Medius pozyskała 5 mln euro

Emisję w całości objęło dwóch inwestorów. Z naszych informacji wynika, że nie są to fundusze zarządzane przez Lartiq TFI, głównego akcjonariusza Kancelarii Medius.

Kancelaria Medius wyemituje nowe obligacje

W ramach prywatnej oferty krakowski windykator zamierza uplasować warte 5 mln euro papiery dłużne serii P.

Kancelaria Medius w gronie spółek na GPW z największą marżą.

Marże obrazują, jak dobrze firmy potrafią przełożyć na zysk każdą złotówkę, która pojawiła się na ich koncie w wyniku sprzedaży dóbr i usług. Oto spółki, które na GPW są obecnie w tej dziedzinie najlepsze.

Zeszłoroczna emisja Kancelarii Medius debiutuje na Catalyst

Wyemitowane blisko rok temu papiery o wartości 21,27 mln zł to pierwszy zmiennokuponowy dług windykacyjnej spółki z Krakowa. Płaci za niego WIBOR 6M plus 5,5 pkt proc. marży.

Diamenty Forbesa 2019

Kancelaria Medius S.A. na liście Diamentów Forbesa w województwie małopolskim zajęła 5 miejsce w kategorii przychodów ze sprzedaży od 5 do 50 ml zł. 

Już po raz dwunasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa”.